
Mircea Morariu, reputat profesor, critic teatral şi analist politic, i-a întrebat pe angajaţii TVR dacă nu le este ruşine pentru că lucrează într-o instituţie în care Ionuţ Costache realizează emisiuni. Nu cred că vreunul va răspunde public, iar instituţia cu pricina, nici atât.
Mircea Morariu (foto, mai jos), pe pagina sa de Facebook: Oare nici unui angajat al TVR nu ii e rușine ca lucrează într-o instituție care produce emisiunea România 9 a lui Ionuț Cristache? Ulterior, tot el a scris: TVR nu mai are nici o șansă.… Citește mai mult



